تعرفی طراحی سایت - طراحی سایت در شیراز

طـراحـی سـایـــتــــــــ

اگر می‌خواهید یک سایت حرفه‌ای و پیشرفته داشته باشید و محصولات خود را به بهترین شکل ممکن منتشر کنید و آن‌ها را بفروشید، باید یک وب‌سایت با ساختار استاندارد داشته باشید که اصول بازاریابی و کسب‌و‌کار در آن رعایت شده باشد. اگر تصمیم دارید یک سایت پرفروش داشته باشید، می‌توانید  فرمی که در انتهای صفحه قرار دارد را پر کنید. همکاران ما بعد از دریافت درخواست طراحی سایت، با شما تماس خواهند گرفت و مبلغ حدودی را به شما اعلام خواهند کرد و در‌ صورتی که موافق بودید، کار را شروع خواهیم کرد.

طراحی سایت

تمام آنچه برای راه اندازی یک وب سایت عالی نیاز است.

پشتیبانی کامل
پشتیبانی کامل
مدیریت سایت فروشگاهی را به شما آموزش می‌دهیم و پاسخگوی سوالات شما هستیم.
امکانات کامل
امکانات کامل
شما تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه فروشگاه آنلاین خود را در اختیار خواهید داشت.
رعایت استاندارد های جهانی
رعایت استاندارد های جهانی
ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد.

بخش فروشگاه آنلاین

امکانات و خدمات جانبی

بخش تولید محتوا

کاربران و دیدگاه‌های کاربری

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره 09394437155 در ساعات اداری تماس بگیرید  و یا فرم درخواست طراحی را تکمیل کنید.

کوپن تخفیف

امکان ساخت کوپن تخفیف هوشمند توسط لینک
با استفاده از این قابلیت می‌توانیم کدهای تخفیف اختصاصی برای محصول یا محصولات خاصی بسازیم و آن‌ را توسط لینک به مشتری ارائه دهیم. مثلا تصمیم می‌گیریم یک یا چند محصول سایت را برای کاربران اینستاگرام با تخفیف 50 درصد بفروشیم. یا این امکان می‌توانیم کد تخفیفی ایجاد کنیم و روی یک لینک خاص اعمال کنیم و آن لینک را در اینستاگرام معرفی کنیم.
اتفاقی کــه می‌افتد این است که قیمت محصولات در سایت بدون تخفیف است و هر کسی وارد صفحه محصولات تخفیف خورده شود قیمت بدون تخفیف می‌بیند اما وقتی کاربران اینستاگرام روی آن لینک کلیک کنند و وارد سایت شوند، قیمت تخفیف خورده را مشاهده می‌کنند.

تنظیمات و دسترسی‌ها مدیر

پشتیبانی پیشرفته

فروشگاهی، آموزشی، املاک، پزشکی

فرم درخواست طراحی سایت

ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره 09394437155 تماس بگیرید.

رابرت کیوساکی به عنوان یکی از نویسندگان موفق می گوید: مهمترین و قدرتمندترین دارایی یک فرد، ذهن اوست. یک ذهن آموزش دیده و آماده بیش از هر دارایی دیگری می تواند برایتان پول بسازد. پس بنا به این جمله کوتاه می توان با ذهن خلاق خویش دست به کسب و کارهایی زد که بسیار سودآور می باشند و یا در صورتی که کسب و کاری دارید، می توانید با مدد ذهن خلاق خود به فروش بسیار گسترده ای دست یابید که مسلما سودآوری زیادی را برای شما به همراه دارد.