درباره ما

داستانی از تجربه های ما . . .
زمان آبستن اتفاقات بسیاری است . . .

گروه طراحی سایت

در محوطه دانشگاه با چند تن از همکلاسی هایمان دقدقه انتشار عکس هایمان و کسب درآمد از آنها را داشتیم که به این نتیجه رسیدیم که یک سایت داشته باشیم که در کنار به نمایش گذاشتن عکس هایمان در سایت درآمد زایی نیز داشته باشیم و پروژه بگیریم و کسب درآمد کنیم.
تحقیقاتمان به آشنایی با وردپرس  ختم شد.تحقیقاتمان را در مورد وردپرس گسترش دادیم و کم کم شروع به یاد گیری آن کردیم چون که هزینه راه اندازی سایت مورد نظرمان بالا بود و از عهده آن بر نمی آمدیم.
شروع به یادگیری وردپرس برای رسیدن به درآمد و گرفتن پروژه های عکاسی ما را در مسیر جدیدی قرار داد و روز به روز علاقه ما به طراحی سایت بیشتر شد.

درباره ما
مسیر جدید

طراحی مسیر موفقیت

بعد از گذشت چند ماه سایتمان را بالا آوردیم اما هنوز با چیزی که میخواستیم فاصله زیادی داشت. در کنار عکاسی و ارائه پروژه ها، بدون وقفه به دیدن آموزش های طراحی سایت و برنامه نویسی پرداختیم.
بعد از شیش ماه برای کار آموزی در شرکت طراحی سایت مشغول به کار شدیم و در کنار یادگیری طراحی سایت برای آنها عکاسی از محصولات و پروژه ها را هم انجام میدادیم.
یک سال گذشت و موفق شدیم اولین پروژه خودم را بگیرم و رسما وارد حیطه طراحی سایت شدیم. در این مدت با شرکت های مختلفی همکاری داشتیم و طراحی سایت و پشتیبانی سایت های بسیاری را انجام دادیم و از چالش ها و دقدقه های کسانی که میخواهند وارد کسب و کار اینترنتی بشوند آگاه شدیم و تجربیاتمان را در اختیار مشتریان قرار دادیم تا بتوانند با هزینه معقول بیشترین بازدهی را از کسب و کار اینترنتی خود داشته باشند.

0
اعضای تیم
0
پروژه
0 %
رضایت
0
قهوه در روز
امروز ما ...

با طراحی سایت

در طول این سال ها و همکاری با شرکت های مختلف طراحی سایت دوستان جدیدی در سرتاسر ایران پیدا کردیم و با هم توانستیم گروهی منسجم و یکدل را تشکیل بدهیم تا علاوه بر طراحی سایت پشتیبانی سریع ، مطمئن و ارزان  را نیز برای صاحبان سایت فراهم کنیم. تا با خیال راحت به رشد کسب و کار خود بپردازند.